ssgtlj002-2 ssgtlj003-3 ssgtlj-web-banner ssgtlj-web-banner2 ssgtlj-web-banner3 ssgtlj001-1

SREDNJA ŠOLA ZA GASTRONOMIJO IN TURIZEM LJUBLJANA

SREDNJA ŠOLA ZA GASTRONOMIJO IN TURIZEM LJUBLJANA

70 LET - ŠOLA S TRADICIJO

SREDNJA ŠOLA ZA GASTRONOMIJO IN TURIZEM LJUBLJANA

SREDNJA ŠOLA ZA GASTRONOMIJO IN TURIZEM LJUBLJANA

SREDNJA ŠOLA ZA GASTRONOMIJO IN TURIZEM LJUBLJANA

       banner ssgtlj

Dijaki naše šole – Lea Dolenc, Den Radilovič, Luka Skubic, Sašo Marolt in Urban Mohar – so se pod vodstvom mentoric Darinke Hüll in Inke Nose udeležili 16. mednarodnega festivala Več znanja za več turizma. Festival organizira Turistična zveza Slovenije, ki je za letošnje leto izbrala temo Turistični spominek mojega kraja. Dijaki so napisali nalogo in posneli predstavitveni spot z naslovom Ljubljanski kruhek goljufiv'ga peka. Seveda pa so ljubljanski kruhek tudi spekli in ga ponudili v pokušino. Tekmovanje je potekalo na turistični tržnici na Gospodarskem razstavišču v sredo, 30. 1. 2019. Naša ekipa je prejela dvojno zlato priznanje in zmagala v močni mednarodni konkurenci. Več slik lahko najdete na našem FB profilu.

kruhek sd

Vsem, ki ste ekipo podprli z glasovanjem za naj spot ali kakorkoli drugače pripomogli k uspehu tega projekta, se iskreno zahvaljujemo, ekipi pa iz srca čestitamo.

SREDNJA ŠOLA ZA GASTRONOMIJO IN TURIZEM LJUBLJANA

 

The Secondary School of Gastronomy and Tourism Ljubljana

 

Preglov trg 9 

1000 Ljubljana

T:01/ 540 92 40
F:01/ 540 85 89
E:info@ssgtlj.si 

PIC no.: 945422626

MEPI