ssgtlj002-2 ssgtlj003-3 ssgtlj-web-banner ssgtlj-web-banner2 ssgtlj-web-banner3 ssgtlj001-1

SREDNJA ŠOLA ZA GASTRONOMIJO IN TURIZEM LJUBLJANA

SREDNJA ŠOLA ZA GASTRONOMIJO IN TURIZEM LJUBLJANA

70 LET - ŠOLA S TRADICIJO

SREDNJA ŠOLA ZA GASTRONOMIJO IN TURIZEM LJUBLJANA

SREDNJA ŠOLA ZA GASTRONOMIJO IN TURIZEM LJUBLJANA

SREDNJA ŠOLA ZA GASTRONOMIJO IN TURIZEM LJUBLJANA

       banner ssgtlj

  STROKOVNI DELAVCI ŠOLE

UČITELJ

GOVORILNA URA

SVETOVALNA URA

RAZRED, RAZREDNA URA

JANEZ BALANTIČ          

     

ZOFIJA BARBIČ BANFI

petek, 11.30-12.15

petek, 12.15-13.00

 

ALEŠ BENKO

petek, 3. ura

četrtek, 8. ura

3. KA, torek, 7. ura

ANA CELJAR

ponedeljek, 4. ura

četrtek, 8. ura

2. PTI, ponedeljek, 1. ura

ALEŠA CERK

četrtek, 2. ura

ponedeljek, 8. ura

1. KA, sreda, 8. ura

LUDVIK FEKONJA

četrtek, 14.00-15.00

torek, 15.00-16.00

 

NINA GABROVŠEK

četrtek, 2. ura

ponedeljek, 8. ura

 

MILENKO GAJIĆ

četrtek, 2. ura

torek, 8. ura

1. TA, četrtek, 1. ura

BRANKO GLAVAN

četrtek, 5. ura

četrtek, 8. ura

 

JOŽE HUMLJAN

sreda, 4. ura

ponedeljek, 10. ura

 

DARINKA HÜLL

torek, 7. ura

torek, 8. ura

 

BARBARA HVALA PELICON

ponedeljek, 4. ura

ponedeljek, 8. ura

 

MEDIN IBRIČIĆ

 četrtek, 3. ura  petek, 8. ura  

IGOR JAGODIC

četrtek, 12.00-13.00

četrtek, 12.00-13.00

 

MOJCA JERALA

petek, 4. ura

torek,8. ura

 

MATEJA KEČEK

četrtek, 4. ura

ponedeljek, 8. ura

4. TB, sreda, 8. ura

SAVINA KOLOSOVSKI P.

sreda, 5. ura

četrtek, 8. ura

3. GA, četrtek, 7. ura

REBEKA KOVAČEC

četrtek, 6. ura

torek, 8. ura

 

MATEJA KRAŠOVEC

torek, 4. ura

ponedeljek, 8. ura

 

ALEN KVRGIĆ

ponedeljek, 10.00-10.45

torek, 14.00–15.00

 

MATEJKA LEGAT

ponedeljek, 2. ura

sreda, 8. ura

1. KB, ponedeljek, 4. ura

MARJANA HODAK

sreda, 5. ura

sreda, 7. ura

 

ANDREJ MOLK

petek, 12.15–13.00

petek, 13.00–13.45

1. PTI, petek, 6. ura

JURE MUNDA

ponedeljek, 11.00–11.45

ponedeljek, 15.30–16.15

 

MELITA NAGLIČ

torek, 6. ura

četrtek, 8. ura

2. GA, sreda, 7. ura

INKA NOSE

sreda, 3. ura

četrtek, 8. ura

 

POLONA OSTANEK

torek, 6. ura

torek, 8. ura

4. GA, petek, 5. ura

METKA POKORN

četrtek, 2. ura

četrtek, 8. ura

2. KA, petek, 1. ura

NATAŠA POLAK

torek, 5. ura

torek, 8. ura

3. TA, ponedeljek, 1. ura

MAJDA REBOLJ

četrtek, 12.00–12.45

četrtek, 12.45–13.30

 

MAJA ROGELJA

ponedeljek, 4. ura

sreda, 9. ura

4. TA, sreda, 8. ura

BRIGITA RUPAR

četrtek, 3. ura

sreda, 8. ura

 

POLONA RUS BRIŠAR

ponedeljek, 2. ura

četrtek, 8. ura

2. KB, petek, 7. ura

HELENA SELIŠKAR M.

sreda, 2. ura

sreda, 8. ura

 

LARISA SIMONČIČ

ponedeljek, 3. ura

četrtek, 8. ura

2. TA, petek, 4. ura

IRENA SLADIČ

torek, 4. ura

ponedeljek, 8. ura

1. TB, petek, 8. ura

ROK STREHOVEC

torek, 4. ura

ponedeljek, 8. ura

1. GA, ponedeljek, 7. ura

SIMONA ŠUMRADA

petek, 5. ura

petek, 8. ura

2. TC, ponedeljek, 7. ura

JOŽE URBANIJA

sreda, 6. ura

sreda, 8. ura

 

MIHA URŠIČ

četrtek, 13.00-13.45

torek, 13.45-14.30

 

DARJA UŽMAH

četrtek, 3. ura

petek, 8. ura

3. KB, četrtek, 7. ura

MARJETA VREČEK

četrtek, 6. ura

četrtek, 8. ura

5. TT, torek, 7. ura

ALENKA VUGRINEC

četrtek, 5. ura

četrtek, 8. ura

2. TB, ponedeljek, 8. ura

VALERIJA VUK H.

torek, 6. ura

četrtek, 8. ura

3. TB, ponedeljek, 7. ura