ssgtlj002-2 ssgtlj003-3 ssgtlj-web-banner ssgtlj-web-banner2 ssgtlj-web-banner3 ssgtlj001-1

SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM V LJUBLJANI

SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM V LJUBLJANI

70 LET - ŠOLA S TRADICIJO

SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM V LJUBLJANI

SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM V LJUBLJANI

SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM V LJUBLJANI

 STROKOVNI DELAVCI ŠOLE

UČITELJ PREDMET GOVORILNA URA SVETOVALNA URA RAZRED,
RAZREDNA URA
JASMINA BALABAN NEM četrtek, 6. ura četrtek, 7. ura  
JANEZ BALANTIČ IU      
ZOFIJA BARBIČ BANFI SŽB četrtek, 11.20-12.05 četrtek, 17.45–18.30   
ALEŠ BENKO MAT četrtek, 5. ura petek, 9. ura 1. KA, petek, 8. ura
ROK BRINAR ŠVZ ponedeljek, 7. ura ponedeljek, 8. ura  
ANA CELJAR  BIO, ZVH, PRE torek, 4. ura torek, 8. ura 3. KB, četrtek, 1. ura
ALEŠA CERK MAT četrtek, 5. ura četrtek, 8. ura 2. KA, petek, 8. ura
LUDVIK FEKONJA SŽB ponedeljek, 6. ura petek, 6. ura  
NINA GABROVŠEK SLO petek, 4. ura sreda, 7. ura  
MILENKO GAJIĆ TPO, EKN, TUR, PRA  četrtek, 4. ura četrtek, 8. ura 2. TC, ponedeljek, 8. ura
BRANKO GLAVAN ŠVZ ponedeljek, 6. ura sreda, 9. ura  
BARBARA HVALA PELICON ANG petek, 3. ura petek, 7. ura  
JOŽE HUMLJAN ŠVZ torek, 5. ura torek, 9. ura  
DARINKA HÜLL KUH, PRA ponedeljek, 5. ura četrtek, 7. ura  
IGOR JAGODIC KUH sreda, 10.45–11.30 sreda, 15.30–16.15  
MARIJA JERALA SLO torek, 2. ura četrtek, 7. ura  
CHRISTIAN P. L. JOHNSTON ANG ponedeljek, 3. ura sreda, 7. ura  
MATEJA KEČEK NEM sreda, 4. ura sreda, 8. ura 2. TB, torek, 2. ura
SAVINA KOLOSOVSKI P. ANG, ITA petek, 2. ura sreda, 8. ura 1. GA, petek, 7. ura
MATEJA KRAŠOVEC PRE sreda, 5. ura četrtek, 7. ura 4. GB, petek, 7. ura
  PRE četrtek, 1. ura četrtek, 7. ura  
ALEN KVRGIĆ SŽB sreda, 15.30–16.15 sreda, 13.00–13.45  
MATEJKA LEGAT GOP, POK, EKN sreda, 5. ura sreda, 8. ura 2. KB, petek, 8. ura
MARJANA MLINAR HODAK SLO torek, 3. ura sreda, 7. ura  
ANDREJ MOLK KUH četrtek, 11.20–12.05 sreda, 11.20–12.05 1. PTI, petek, 6. ura
JURE MUNDA KUH torek, 15.00–15.45 četrtek, 11.20–12.05  
MELITA NAGLIČ NEM četrtek, 3. ura torek, 8. ura 4. GA, ponedeljek, 7. ura
INKA NOSE GEO, OTU, PRA torek, 2. ura četrtek, 7. ura  
POLONA OSTANEK GEO, OTU, PRA  četrtek, 4. ura ponedeljek, 7. ura 2. GA, ponedeljek, 8. ura
ALEŠ POGAČNIK PSI torek, 5. ura sreda, 8. ura 3. TA, torek, 8. ura
METKA POKORN SLO petek, 5. ura ponedeljek, 7. ura 3. KA, torek, 1. ura
NATAŠA POLAK INF ponedeljek, 5. ura četrtek, 8. ura 1. TA, torek, 7. ura
MAJDA REBOLJ KUH ponedeljek, 11.00–11.45 sreda, 15.30–16.15  
MAJA ROGELJA EKN, GOP, PRA četrtek, 4. ura četrtek, 8. ura 2. TA, sreda, 8. ura
BRIGITA RUPAR SLO ponedeljek, 5. ura sreda, 7. ura  
POLONA RUS BRIŠAR DRU ponedeljek, 2. ura torek, 7. ura 2. PTI, petek, 7. ura
HELENA SELIŠKAR MIRKOVIĆ  ŠPA, ANG sreda, 3. ura sreda, 7. ura 4. TB, sreda, 8. ura
LARISA SIMONČIČ ŠVZ torek, 6. ura četrtek, 8. ura 4. TA, torek, 7. ura
IRENA SLADIČ ANG četrtek, 4. ura četrtek, 8. ura 3. TB, petek, 2. ura
ROK STREHOVEC MAT torek, 4. ura petek, 8. ura 3. GA, ponedeljek, 7. ura
SIMONA ŠUMRADA ANG petek, 3. ura torek, 7. ura  
JOŽE URBANIJA FIZ četrtek, 6. ura torek, 8. ura  
MIHA URŠIČ KUH torek, 11.30-12.15 sreda, 11.30–12.15  
DARJA UŽMAH KEM, NAR, BIO, PRE ponedeljek, 5. ura petek, 7. ura 1. KB, torek, 7. ura
MARJETA VREČEK GEO sreda, 5. ura torek, 7. ura 5. TT, ponedeljek, 8. ura
ALENKA VUGRINEC ZGO, PRA četrtek, 4. ura četrtek, 8. ura  
VALERIJA VUK HUSEJNAGIĆ UME, UZG sreda, 3. ura četrtek, 8. ura 1. TB, ponedeljek, 2. ura
MEPI