ssgtlj002-2 ssgtlj003-3 ssgtlj-web-banner ssgtlj-web-banner2 ssgtlj-web-banner3 ssgtlj001-1

SREDNJA ŠOLA ZA GASTRONOMIJO IN TURIZEM LJUBLJANA

SREDNJA ŠOLA ZA GASTRONOMIJO IN TURIZEM LJUBLJANA

70 LET - ŠOLA S TRADICIJO

SREDNJA ŠOLA ZA GASTRONOMIJO IN TURIZEM LJUBLJANA

SREDNJA ŠOLA ZA GASTRONOMIJO IN TURIZEM LJUBLJANA

SREDNJA ŠOLA ZA GASTRONOMIJO IN TURIZEM LJUBLJANA

       banner ssgtlj

V letošnjem šolskem letu je naša šola prejela naziv Šola ambasadorka Evropskega parlamenta. Dejavnosti v okviru projekta so namenjene dvigovanju zavedanja mladih o Evropi, pridobivanju znanja o delovanju Evropske unije in Evropskega parlamenta in pridobivanju kompetenc aktivnega državljanstva. Naša šola je hkrati dosegla uspeh na tekmovanju Evrošola, kar nam je prineslo nagrado - obisk Evropskega parlamenta v Strasbourgu.

EP sola ambasadorka

MEPI